Datum konání akce

Vyhledat

Vyberte kategorii

IQ-Testuj.cz
úvod

Činohra

Bez roucha aneb ještě jednou zezadu
Bez roucha aneb ještě jednou zezadu

Dostupné termíny

Divadlo Bez zábradlí, Jungmannova 31, Praha 1

1.1.0001
Koupit vstupenky Poslat e-mailem
Michael Frayn - Bez roucha aneb ještě jednou zezadu - Komedie světoznámého dramatika Michaela Frayna o tom, jak těžký je herecký chlebíček, ale zároveň je to veliká legrace. Napsal ji člověk, který divadlo důvěrně zná a má je rád, sám překládá Čechova, a tak dokáže do humorného děje zapojit i soucit s tvrdým hereckým životem.

Komedie světoznámého dramatika Michaela Frayna o tom, jak těžký je herecký chlebíček, ale zároveň je to veliká legrace. Napsal ji člověk, který divadlo důvěrně zná a má je rád, sám překládá Čechova, a tak dokáže do humorného děje zapojit i soucit s tvrdým hereckým životem.

 

Režie: Jiří Menzel, Překlad: Jaroslav Kořán, Scéna: Pavel Havlíček, Kostýmy: Kristina Novotná

Hrají: Josef CardaPetr PospíchalRudolf HrušínskýVeronika FreimanováJana ŠvandováDana MorávkováZdeněk Žák, Barbora Leichnerová, Martin Kubačák, Petra Hobzová, Kateřina Frýbová

Ohlasy

"Hra Bez roucha aneb Ještě jednou zezadu je svědectvím o tom, jak je někdy těžké sehrát představení přesně tak, jak bylo nazkoušeno." (Marianne)

Trvání akce

1.1.0001
!

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.