Datum konání akce

Vyhledat

Vyberte kategorii

IQ-Testuj.cz
úvod

Činohra

Zahraj to znovu, Same
Zahraj to znovu, Same

Dostupné termíny

Divadlo na Jezerce, Na Jezerce 1451, Praha 4

25.5.2018
Koupit vstupenky
Cena: 310 Kč
Poslat e-mailem
Woody Allen - Rozkošná komedie o tom, že člověk má za všech okolností zůstat sám sebou.


„Nápad a odvaha Jana Hrušínskeho založit divadelní společnost nás odzbrojily a bylo nemožné je nepodpořit. Navíc řešeni, které pro inscenaci zvolili, bylo zábavné – měli tu odvahu postavy Humphreyho Bogarta a Ingrid Bergmanové natočit na video a během představeni je promítat a kombinovat s živými herci. Byl to nápad riskantní, ale zdá se, že vyšel a funguje,“ řekl v rozhovoru při příležitosti premiéry představitel filmového Humphreye Bogarta JOSEF ABRHÁM.

Ve hře Zahraj to znovu, Same nechybí typický Allenův humor stejně jako hluboké sondy do partnerské soužití a vtipně podané úvahy o smyslu života.
Felix Alan je neurotický filmový kritik, kterého opustila manželka. S touto situací se snaží vyrovnat po svém. Utíká od reálného života do světa fantazie a snů a o svém životě – nejen tom milostném – se radí se svým velkým vzorem, Humphreym Bogartem. A jak se zdá, hercova „terapie“ začíná nést plody… 

…“S ženskýma to máš jednoduchý! Ještě jsem nepoznal žádnou, kterou by nepoučila facka, nebo dávka z pětačtyřicítky…“


Režie: Ondřej SOKOL
Přeložila: Dana Hábová

Obsazení a více informací o představení zde

Trvání akce

25.5.2018
!

Délka představení: 120 minut.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.