Datum konání akce

Vyhledat

Vyberte kategorii

IQ-Testuj.cz
úvod

Muzikály / Hudební divadlo

Mauglí ... jsme jedné krve
Mauglí ... jsme jedné krve

Dostupné termíny

Divadlo Kalich, Jungmannova 9, Praha 1

23.9.2018 - 17.3.2019
Koupit vstupenky Poslat e-mailem
Muzikál Mauglí ...jsme jedné krve autorů Ondřeje Soukupa a Gabriely Osvaldové. Se sympatickou nadsázkou vyprávěný příběh vychází z Kiplingových Knih džunglí a spolu s hlavním hrdinou zavádí diváky do pestrého světa nebezpečné i čarokrásné džungle, který je výstižným obrazem spíše naší lidské společnosti než té zvířecí.

Muzikál MAUGLÍ ...jsme jedné krve autorů Ondřeje Soukupa a Gabriely Osvaldové. Po velkém úspěchu předchozího muzikálu Robin Hood přichází tato osvědčená autorská dvojice s dalším rodinným tématem muzikálu. Se sympatickou nadsázkou vyprávěný příběh vychází z Kiplingových Knih džunglí a spolu s hlavním hrdinou zavádí diváky do pestrého světa nebezpečné i čarokrásné džungle, který je výstižným obrazem spíše naší lidské společnosti než té zvířecí.

Muzikál o přátelství, lásce, ale i o boji o přežití provází kromě nápadité hudby Ondřeje Soukupa a vtipných textů Gabriely Osvaldové také neotřelá režie mladého režijního tandemu Skutr (Martin Kukučka a Lukáš Trpišovský), která diváky překvapuje efektními výrazovými prostředky sahajícími až ke špičkovým akrobatickým číslům. Ve výpravné show se objeví ti nejlepší umělci, schopní suverénně zvládat vysoké nároky na zpěv, herectví i tanec. Například v roli pantera Baghíry se představí muzikálová legenda Jiří Korn. Nezapomenutelný zážitek slibují rovněž kostýmy naší přední výtvarnice Simony Rybákové a scénografie Vojtěcha Kopeckého.

Obsazení: Jan Cina, Roman Tomeš, Petr Kolman, Jiří Korn, Peter Strenáčik,Jan Sklenář, Michaela Doubravová, Brigita Cmuntová, Lucia Šoralová, Vendula Příhodová, Csongor Kassai, Jan Kříž, Jiří Zonyga, Richard Tesařík, Vladimír Marek, Zbyněk Fric a další.

Obsazení a více informací o představení zde

Trvání akce

23.9.201817.3.2019
!

Délka představení: 140 minut. Přestávka cca 15 min.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.